شمارش معکوس برای خداحافظی جهان با IE6

اینترنت اکسپلور

مایکروسافت تصمیم دارد استفاده از اینترنت اکسپلور 6 را در سراسر جهان برای همیشه پایان دهد. برای این منظور در وبسایتی که با عنوان شمارش معکوس اینترنت اکسپلور6 راه اندازی کرده است، نشان میدهد با وجود اینکه IE6 ده سال پیش عرضه شده است ،هنوز 7.9% مردم جهان در حال استفاده از آن هستند و هدف مایکروسافت رساندن این رقم به کمتر از 1% است.

مایکروسافت در این وب سایت از همه کاربران اینترنت می خواهد که از روش های مختلف مانند منع دوستان از استفاده IE6، اطلاع رسانی به آشنایان از روش های مختلف مانند توییتر، فیسبوک و غیره تا زمان خداحافظی از این محصول گام بردارند. همچنین صاحبان وبسایتها و وبلاگ ها می توانند با دریافت کدی که در این سایت قرار داده شده، لوگوی مربوط به این حرکت جهانی را در وبسایت خود به کابران نمایش دهند.

مرورگر ie

پیشنهاد می کنم با اطلاع رسانی در جهت تسریع این موضوع گام بردارید. بزرگترین درستاورد این حرکت نصیب طراحان و توسعه دهندگان وبسایتها خواهد شد. با خاموش شدن مرورگرهای قدیمی در کامپیوتر کاربران، در ساعت ها کار اضافی بر روی وبسایتها به منظور پشتیبانی در مرورگرهای قدیمی، صرفه جویی خواهد شد. اگر تا کنون سایتی طراحی کرده باشید، حتما با مشکلات گوناگونی که برای یکسان سازی نمایش سایت در مرورگرهای قدیمی وجود دارد، آشنا هستید.

اغلب کاربرانی که از مرورگرهای قدیمی استفاده میکنند، نمی دانند که خود را از چه امکانات و لذت هایی محروم ساخته اند. همین امروز با دانلود رایگان یکی از مرورگرهای مدرن در عرض چند دقیقه، خود را با دنیای پر جاذبه آنها همگام کنید و لذت وبگردی را مانند یک کاربر حرفه ای اینترنت تجربه کنید. برای اطلاع رسانی نیز می توانید این موضوع را با کلیک روی دکمه shareدر پائین این ارسال، به اشتراک بگذارید.

Loading